Sobota, 1 dubna, 2023
bydlení

Kvalitní stomatologická klinika vám ošetří zuby bezbolestně

on

Ať už se o chrup staráme sebevíc, používáme různé druhy pomůcek pro dentální hygienu, zuby si čistíme pravidelně a dostatečně pečlivě, navštěvujeme dentální hygienu, mnozí se časem „dopracujeme“ do fáze, kdy potřebujeme zubní ošetření. Nemusí se hned jednat o extrakci zubu, ale přesto se můžeme zásahu zubního lékaře značně obávat. Přitom stomatologie ušla velký kus cesty a pacientům je možné ošetřit chrup zcela šetrně, bezbolestně, s ohledem na jejich pocity i zdravotní stav. Šetrné a kvalitní péče o zuby i individuálního přístupu se vám dostane např. na stomatologické klinice Centrum estetik-life spol. s r.o.

Kompletní nabídka služeb na jednom místě

To, že se můžete spolehnout na bezbolestné ošetření, už víte. Estetik-life.cz nabízí služby z protetické stomatologie, záchovné stomatologie i stomatochirurgie.

Čtěte také:

Vitamín A by mohl snižovat riziko rakoviny kůže. V jakých potravinách ho najdete?

U protetické stomatologie jde o náhrady, které pacienti potřebují v případě, že došlo k velké ztrátě tvrdých zubních tkání a není možné přistoupit k rekonstrukci pomocí výplně.

Záchovná stomatologie se snaží zachránit zub, který je poškozen zubním kazem, kdy při větším poškození dochází k léčbě kořenových kanálků, v nichž se nachází nerv.

U stomatochirurgie jde nejčastěji o extrakci zubů, a to i zubů moudrosti, provádí se též resekce kořenového hrotu zubu a další zákroky.

Úsměv, za který se už nebudete stydět

Jestliže máme nehezké nebo nezdravé zuby, stydíme se usmívat. Lidé, kteří nemají chrup v pořádku, často trpí méněcenností, straní se společnosti, nesmějí se tolik, kolik by chtěli, stále se hlídají… I v případě, že jste o zuby přišli, vám může Estetik Life pomoct. Je tady možnost nechat se vyšetřit a zhodnotit, zda je možné využití implantace, která vám vrátí krásný úsměv, i kdyby v ústech zbývalo jen pár zubů.

Pro mnohé pacienty jsou řešením i estetické korunky, které jsou díky preciznímu zhotovení k nerozeznání od skutečných zubů.

Nezbývá, než se obrátit na stomatologickou kliniku Estetik Life a svěřit se do péče erudovaným lékařům. S výsledkem budete jistě spokojeni.

- Komerční sdělení -PR článek

Už jste četli?

Hledáte kvalitního praktického lékaře v Ostravě? Poradíme vám, kde se obrátit

0
Je doslova nutné, abyste byli maximálně spokojeni se svým praktickým lékařem. Je to právě tento lékař, ke kterému bychom měli cítit důvěru, vědět, že...