Čtvrtek, 30 května, 2024
bydlení

Hledáte kvalitního praktického lékaře v Ostravě? Poradíme vám, kde se obrátit

on

Je doslova nutné, abyste byli maximálně spokojeni se svým praktickým lékařem. Je to právě tento lékař, ke kterému bychom měli cítit důvěru, vědět, že je dostatečně erudovaný na to, aby nám pomohl a správně by měl vědět co to i z našeho soukromí. Proč? Protože náš život, který žijeme, úzce souvisí s naším zdravotním stavem.

Kvalitní praktický lékař z Ostravy

Pokud je ve vašem hledáčku lékař Ostrava, budete jistě spokojeni se společností DOCTA DIA spol. s r.o., kde najdete dvě ordinace. V jedné pracuje MUDr. Miroslava Jurková, ve druhé MUDr. František Jurka. Zabývají se diagnostikou, léčbou a preventivní medicínou dospělých pacientů v oborech diabetologie, kardiologie, vnitřního lékařství (interny) a s malým úvazkem i praktickému lékařství.

Ambulantní péče je zaměřena na řešení akutních zdravotních potíží, ale především na dispenzarizaci pacientů s chronickými onemocněními a jejich rizikovými faktory, jež jsou dnes nejčastější, zhoršují jim kvalitu života nebo ho zkracují, na tzv. sekundární prevenci.

Komplexní léčba cukrovky

Čtěte také:

Vitamín A by mohl snižovat riziko rakoviny kůže. V jakých potravinách ho najdete?

Lékař také v rámci diabetologické ordinace zajišťuje pacientům komplexní léčbu cukrovky a jejích komplikací, včetně moderního způsobu monitorování krevního cukru podkožními senzory.

Poptávaná kardiologická péče

Co se týče kardiologie, orientuje se na ischemickou chorobu srdeční a korekci rizikových faktorů aterosklerózy. Ve spolupráci s lůžkovými odděleními a kardiochirurgickými pracovišti diagnostikou a léčbou vrozených nebo získaných vad srdce. Setkat se zde můžete s kompletní diagnostikou EKG, ambulantním monitorováním krevního tlaku dle Holtera i přípravou ultrazvukové diagnostiky srdce a cév.

Ať už bude vámi vybraný praktický lékař nebo praktická lékařka, jistě budete s péčí i přístupem plně spokojeni.

- Komerční sdělení -PR článek

Už jste četli?

Víte, která vegetariánská restaurace v Praze patří k nejoblíbenějším?

0
Ať už v Praze bydlíte, chystáte se zde na týdenní dovelenou, nebo často projíždíte, či zde trávíte služební cesty, je důležité se moci kvalitně najíst....